background image
CZ | EN
Facebook - Lenka Vagnerová & Company
YouTube - Lenka Vagnerová & Company

Lenka Vagnerová & Company

pořádá

17.6. – 18.6.2017

(10:00 – 16:00)

WORKSHOP

otevřený pro tanečníky, herce s taneční a pohybovou zkušeností, studenty tanečníchi hereckých škol.

Dílna podvedením kmenových tanečníků souboru Lenka Vagnerová & Company Andrey OpavskéMichala Heribana, Branislava Bašisty zaměřená na pohybové principy a repertoár souboru LV&C.

Začátek workshopu odstartuje trénink sloužící k fyzické přípravě a vybudování pohybových kvalit. Budeme se věnovat partneringu, konkrétním fragmentům z repertoáru, dáme prostor principům, na kterých jsou choreografie a představení Lenky Vagnerové vybudovány.

Andrea Opavská tanečnice a pedagožka, aktivně působící na současné taneční scéně, stálá členka souboru LV&C. Působí jako interní pedagog současného tance, katedra tance na HAMU. Na festivalu Česká taneční platforma získala cenu Tanečnice roku 2014 za představení La Loba a v roce 2015 byla nominována na Cenu Thálie zapředstavení Gossip.

Michal Heriban slovenský tanečník a performer s dlouholetou zkušeností na Slovenské imezinárodní scéně. S LV&C spolupracuje od roku 2015. Účinkuje v představení Gossip a Lešanské Jesličky.

Branislav Bašista jestreetdanceový tanečník, jeho doménou je housedance. Má za sebou řadu televizních projektů, spolupracuje se zpěváky a choreografy. Poslední dva roky se pohybuje v oblasti současného tance, což začalo formovat jeho styl. Výrazně ho ovlivnila choreografka Lenka Vagnerová, díky ní dnes spojuje housedance a hiphop s principy contemporary … a strašně ho to baví.

Místo konání: STUDIO ALTA / HALA 23 (U Výstaviště 21,Praha 7)

Cena workshopu je 1 900 Kč, v ceně je zahrnuta vstupenka na jakékoliv představení souboru Lenka Vagnerová & Company do konce roku 2017.

ZÁJEMCI o workshop nám zašlou své CV na na info@lenka-vagnerova.cz, nejpozději do 16.6.2017