background image
CZ | EN
Facebook - Lenka Vagnerová & Company
YouTube - Lenka Vagnerová & Company

Lenka Vagnerová & Company 

pořádá 

W O R K S H O P 

18. a 19.12.2015  (10:00 – 15:00)


otevřený pro tanečníky, herce s taneční a pohybovouzkušeností, studenty tanečních i hereckých škol.

Dílna pod vedením tanečnic Fanny Barrouquére a Andrey Opavské přiblíží repertoár souboru LenkaVagnerová & Company. Budeme pracovat na konkrétních fragmentech, pohybových principech a kvalitách, na kterých jsou choreografie a představení Lenky Vagnerové vybudovány.

Fanny Barroquére, francouzská tanečnice, od roku 2009 dlouholetá členka Švédského souboru Norrdans, 2007-2009 členka Ballet de Marseille. Spolupracovala s choreography jako: Mats Ek, Jo Stromgren, Kjsa Giertz, Felix Landerer, Gustavo Ramirez, Lenka Vagnerova, Thomas Noone, Ohad Naharin, Jossy Berg and Oded Graf, Marcos Morau, Fernando Melo, Peter Jasko, Katrin Hall, Jarek Cemerek, Lidia Wos.

V LV&C účinkuje v představeních Gossip a Dark Horse.

AndreOpavská, tanečnice a pedagožka aktivně působící na současné taneční scéně, stálá členka souboru LV&C. Spolupracovala s choreografy jako: Rasmus Olme, Peter Šavel, Vertedance, Michal Záhora, Lenka Bartůňková, atd. Působí jako interní pedagog současného tance, katedra tance na HAMU. Na festivalu Česká taneční platforma získala cenu Tanečnice roku 2014 za představení La Loba.

V LV&C účinkuje v představeních: Jezdci, La Loba, Mah Hunt, Gossip.


Místo konání: Taneční studio EMOTION , DDM Stanice techniků,Pod Juliskou 2A, 160 00 Praha 6

CENA workshopu je 1 500 Kč. V ceně je zahrnuta vstupenka na jakékoliv představení souboru Lenky Vagnerové & Company do konce roku 2015.

ZÁJEMCI o workshop nám zašlou své CV na info@lenka-vagnerova.cz